Здобувачі вищої освіти початкового рівня трьох спеціальностей Бердянського коледжу ТДАТУ відвідали кафедру
ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика

В рамках традиційного заходу – проведення попередніх вступних випробувань для випускників коледжів, студенти випускного курсу (здобувачі вищої освіти початкового рівня) трьох спеціальностей Бердянського коледжу ТДАТУ 8-9 листопада мали змогу ознайомитись зі структурою та змістом завдань вступного іспиту. Так 8 листопада в університет завітали студенти спеціальності 181 – Харчові технології, а 9 листопада студенти спеціальності 133 – Галузеве машинобудування та майбутні агрономи (спеціальність – 201).

По закінченні офіційної частини заходу для майбутніх абітурієнтів були проведені ознайомчі екскурсії по університету, в ході яких гості ознайомились зі структурою університету, дізнались як здійснюється теоретична та практична підготовка майбутніх спеціалістів, які вивчаються дисципліни, яке лабораторне обладнання при цьому використовується. Наприкінці екскурсії гості завітали до кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, де ознайомились з лабораторіями кафедри з презентацією діючих лабораторних установок.

Студенти випускного курсу Бердянського коледжу ТДАТУ мали змогу на власні очі побачити як випікається хліб, готуються пончики, чіпси, виробляються макаронні вироби, сир, бринза, вершкове масло, морозиво, солодка вата та попкорн і мали змогу покуштувати свіжий духмяний хліб, запашні пончики та хрусткі картопляні чіпси.

Загалом у заходах прийняли участь близько 40 здобувачів вищої освіти початкового рівня трьох спеціальностей Бердянського коледжу ТДАТУ. Зустрічі пройшли в теплій дружній обстановці. Після бесід практично всі виявили бажання після закінчення коледжу продовжити навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті.

IMG-1247IMG-1252

IMG-1261IMG-1265