З метою ознайомлення випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста з Таврійським державним агротехнологічним університетом, проводяться Дні відкритих дверей кафедри ОПХВ.

В ході проведення Дня відкритих дверей кафедри ОПХВ проводяться бесіди та поширюються інформаційні матеріали щодо спеціальностей, напрямів підготовки, можливостей та умов вступу до університету, надається інформація щодо функціонування підготовчих курсів при університеті, проводиться ознайомча екскурсія по лабораторіям кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання та дегустацією продуктів, що на ньому виробляються.

Учні мають змогу на власні очі побачити як випікається хліб, готуються пончики, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн і мають змогу покуштувати ці продукти. Зустрічі проходять у теплій дружній обстановці.

Домовитися про дату проведення Дня відкритих дверей  на кафедрі та обговорити організаційні моменти можна за телефоном:

(0619) 421306 – кафедра ОПХВ.

Детальніше  http://www.tsatu.edu.ua/ophv/pro-kafedru/fotohalereja/