Кафедра обладнання переробних та харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Таврійського державного агротехнологічного університету запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя та району на Дні відкритих дверей кафедри (за попередньою домовленістю).

Контактна інформація для класних керівників та завучів старших класів: 42-13-06, В.О. зав. кафедри доц. Загорко Надія Петрівна або відповідальний за профорієнтаційну роботу, доц. Петриченко Сергій Володимирович. 

В рамках традиційної акції популяризації спеціальності «Галузеве машинобудування» (Обладнання переробних та харчових виробництв) з метою залучення випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста та району до вступу після закінчення школи до Таврійського державного агротехнологічно­го університету щорічно проводяться Дні відкритих дверей кафедри ОПХВ. В рамках цієї акції на кафедру запрошуються випускники шкіл міста, з якими кафедра підтримує міцні зв’язки. Це зокрема Мелітопольська гімназія № 5, загальноосвітні школи № 6, № 7, № 9, № 14, № 15, № 23, № 25, ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище», Мелітопольський аграрний ліцей та інші. Цього року перший цикл таких зустрічей був проведений викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика спільно з викладачами кафедри технології переробки та зберігання продукції сільського господарства з 13 по 15 вересня для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл № 15, № 6 і № 7  м. Мелітополя та студентів (здобувачів вищої освіти початкового рівня) Мелітопольського коледжу ТДАТУ.

В ході проведення Днів відкритих дверей кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика були проведені бесіди та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, напрямів підготовки, можливостей та умов вступу до університету, надана інформація щодо функціонування підготовчих курсів при університеті, проведені ознайомчі екскурсії по лабораторіям кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання та дегустацією продуктів, що на ньому виробляються.

В ході проведення бесід школярі ознайомились зі структурою університету, дізнались як здійснюється теоретична та практична підготовка майбутніх спеціалістів, які вивчаються дисципліни, яке лабораторне обладнання при цьому використовується, ознайомились з лабораторіями кафедри з презентацією діючих лабораторних установок.

Учні випускних класів мали змогу на власні очі побачити як випікається хліб, готуються пончики, чіпси, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн і мали змогу покуштувати свіжий духмяний хліб, запашні пончики та хрусткі картопляні чіпси.

Викладачі кафедри технології переробки та зберігання продукції сільського господарства ознайомили школярів зі спеціальністю «Харчові технології та інженерія», провели ознайомчі екскурсії по лабораторіям кафедри.

Загалом у заходах прийняли участь 20 учнів випускного класу ЗОШ № 15, та по 15 із ЗОШ № 6 та 7. Зустрічі пройшли в теплій дружній обстановці. Після бесід 15 учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів виявили бажання після закінчення шкіл продовжити навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті.

20170915_13283820170915_13343720170915_13301020170915_132728

День відкритих дверей на кафедрі ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент Самойчук К.О.

                                         к.т.н., доцент Петриченко С.В.