23 квітня в рамках проведення профорієнтаційної роботи в закріплених за кафедрою навчальних закладах Іванівської ОТГ Херсонської області, викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика були організовані дистанційні профорієнтаційні заходи на платформі ZOOM для учнів випускних класів Агайманської (присутні 11 з 13 випускників) та Новодмитрівської (присутні 3 з 6 випускників) загальноосвітніх шкіл. Загалом в заході прийняли участь 11 випускників.

Кирило Олегович ознайомив учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, розповів про можливості проходження закордонних практик та дуальної форми освіти, спеціальності, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідності конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям. Всі учні отримали запрошення на День відкритих дверей університету 24.04.21.

Сергій ПЕТРИЧЕНКО

доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика