27 вересня 2020 року відбувся святковий захід – відзначення Дня міста Мелітополя. Міська рада влаштувала святковий ярмарок та виставку провідних підприємств нашого міста «EXPO-простір 2020». ТДАТУ активно долучився до цього заходу. Ведучі кафедри нашого університету організували яскраві презентації спеціальностей, за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти.

Кафедра обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика завжди активно бере участь у такого роду заходах, і представила лабораторні установки, які використовують на заняттях для вивчення профільних дисциплін спеціальності «Галузеве машинобудування» та організувала дегустацію продукції.

Як завжди, експозиція саме нашої кафедри привернула особливу увагу містян, які охоче зупинялися, щоб ознайомитися поближче з обладнанням та поласувати смаколиками.

Доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика Віра Тарасенко