27 жовтня 2021 р. для студентів 21 ГМ групи було проведено кураторську годину на тему «Академічна доброчесність у ТДАТУ» за допомогою сервісу відео-конференцій ZOOM.

Куратор групи, Віра Тарасенко ознайомила студентів з базовими принципами доброчесності, видами академічних порушень, основними нормами дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти.

В ході бесіди студенти обговорили питання змісту етичних принципів, які визначені в Законі України «Про освіту», якими повинні керуватися всі учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та наукових творчих досягнень.

Організація даної кураторської години дала можливість ознайомити здобувачів вищої освіти з поняттям академічної доброчесності, видами академічних порушень, аналізувати та використовувати наявну інформацію відповідно до норм академічної доброчесності, ставитися з повагою до результатів інтелектуальної праці.

Віра Тарасенко,

куратор 21 ГМ групи