22 вересня у Таврійському Державному Агротехнологічному Університеті імені Дмитра Моторного студентською радою було проведено щорічний «Квест першокурсника». У заході взяли участь 6 команд механіко-технологічного факультету. Квест проводився з метою ознайомлення студентів з університетом, пошуку нових знайомств та цікавого дозвілля.

Територію закладу поділили на точки, куди потрібно було дістатися, розгадуючи загадки. Кожна команда обрали собі креативну назву та відгадувала загадки квесту. Команди відправилась бігати корпусами університету, адже хто з них першим прийде до останньої «точки» маршруту, той і буде переможцем. Кінцевою точкою квесту був будинок культури та дозвілля, куди команди поверталися після проходження завдань для отримання подарунків.

Під час квесту першокурсники встигли ближче пізнати один одного і вперше відчути, що група, в якій вони будуть навчатися протягом чотирьох років, може бути справжньою командою.

За підсумками оцінювання команда 11 ГМ групи, яка мала назву «Фіксики»-перемогла в номінації «Інтелектуали»

Командам вручені призи і виконаний загальний знімок з усіма учасниками даного заходу.

Хочемо висловити величезну подяку всім студентам, що допомагали в організації даного конкурсу, і першокурсникам за участь в даній грі, сподіваємося, що всі залишилися задоволені!

Наша кафедра дорожить традиціями, а також активно прищеплює і вирощує нові цінності і звичаї. «День першокурсника» – це квест, який може зарядити будь-якого першокурсника, розповісти в цікавій формі про можливу діяльності в «ТДАТУ», занурити в атмосферу студентства, таку неповторну і яскраву! І з гордістю можна сказати: кафедра обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика продовжує добру традицію.

Олександра ЧЕРВОТКІНА

асистент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика