З 15 лютого 2023 року викладач кафедри ОПХВ проходить міжнародне стажування на базі Центра розроблення рецептур у Школі хімічної інженерії університету Бірмінгема, що об’єднує дослідження в обробці матеріалів, мікроструктура яких визначає їхню якість у сфері особистої гігієни, фармацевтичній, хімічній та харчовій промисловості.
В ході роботи над розробкою нових харчових продуктів та структурами у співробітництві з академічним персоналом університету досліджується використання нових білкових систем у виробництві харчових продуктів, що обґрунтовується необхідністю замінити м’ясо розробкою харчових продуктів із схожою текстурою та смаком, але без екологічних витрат.
Це стажування дозволяє продовжити академічну кар’єру та можливість працювати в дослідницьких сферах, які близькі до наукового досвіду, налагодити міжнародні контакти та дозволить повернутися в Україну з більшим досвідом.

Завідувач каф. ОПХВ
ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика Кирило САМОЙЧУК