Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.05.2018 року № 623-л «Про проведення акредитаційної експертизи», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978. 23 травня 2018 року на факультеті інженерії та комп’ютерних технологій розпочала роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України з акредитації освітньо-професійної програми “Галузеве машинобудування” спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”  за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у складі:

голова експертної комісії – Орловський Броніслав Вікентійович – доктор технічних наук, професор кафедри прикладної механіки та машин Київського національного університету технологій та дизайну;

член експертної комісії – Возняк Андрій Васильович – завідувач  кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, кандидат технічних наук, доцент Донецького Національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Згідно з графіком 23 -24 травня 2018 року були проведені  контрольні вимірювання знань комплексних контрольних робіт акредитаційної експертизи студентами за освітньо-професійною програмою “Галузеве машинобудування” спеціальності 133  “Галузеве машинобудування” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з дисциплін:

• Механіка матеріалів і конструкцій

• Теоретична механіка

• Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка

• Взаємозаємність, стандартизація та технічні вимірювання

• Деталі машин і основи конструювання

• Матеріалознавство і ТКМ

які проводили голова комісії д.т.н., проф. Орловський Б.В. та член комісії к.т.н., доц. Возняк А.В. та викладачі з цих дисциплін.

Аналіз результатів комплексних контрольних робіт студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою “Галузеве машинобудування” спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” проведених комісією, свідчить, що розбіжності між показниками успішності за результатами самоаналізу і результатами експертизи знаходяться в межах норми.

Комісія провела на місці перевірку діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету (ТДАТУ)  та розглянула подані  на акредитацію матеріали щодо підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою “Галузеве машинобудування” спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”.

Експертною комісією встановлено, що освітньо-професійна програма “Галузеве машинобудування” спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”  повністю забезпечена документацією, передбаченою стандартами освіти: навчальними та робочими навчальними планами, робочими програмами навчальних дисциплін та Програмою розвитку та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

IMG_20180523_094143