Відповідно до затвердженого на засіданні кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика графіку проведення олімпіад 07 грудня 2021 року відбувся 1 тур олімпіади з дисципліни «Інноваційні технології та обладнання галузі» серед здобувачів вищої освіти 1 курсу освітнього ступеня «Магістр» спеціальності «Галузеве машинобудування» під керівництвом викладачів: доц., к.т.н. Надії Палянички та доц, к.т.н. Валентини Верхоланцевої.

Дисципліна “Інноваційні технології та обладнання галузі” є однією з основних фахових дисциплін підготовки спеціалістів зі спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”. Вона базується на дисциплінах загальноосвітнього і загальноінженерного профілю та має безпосередній зв‘язок з такими дисциплінами фахової підготовки спеціаліста як “Процеси і апарати харчових виробництв” та “Технологічне обладнання переробних і харчових виробництв”.

Дисципліна “Інноваційні технології та обладнання галузі” продовжує, а можливо і завершує інженерну та економічну підготовку студентів по організації процесу переробки і зберігання сільськогосподарської продукції, готує їх до практичної діяльності.

Вивчення дисципліни “Інноваційні технології та обладнання галузі” має на меті формування у спеціаліста знань з будови машин та обладнання ліній на підприємствах переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, а також складу технологічних ліній цехів та підприємств переробних галузей.

В ході проведення олімпіади студентам було запропоновано вирішити теоретичні і практичні завдання з дисципліни «Інноваційні технології та обладнання галузі» .

Розподіл місць за результатами виконання завдань олімпіади:

1-е місце – Водяницький І. О. (11 МБ ГМ) – 1 місце

2-е місце – Білошицький І.Ю. (11 МБ ГМ) – 2 місце

3-е місце – Вилущак І. С., Тішин В.С. (11 МБ ГМ) – 3 місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

Надія ПАЛЯНИЧКА,

доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА,