24 лютого відбулось засідання кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика присвячене обговоренню науково-педагогічними працівниками кафедри «Антикорупційної програми ТДАТУ» та Закону України «Про запобігання корупції».

На засіданні співробітники кафедри ознайомились з затвердженим «Планом заходів запобігання та протидії корупції у ТДАТУ на 2020 рік», були обговорені та роз’яснені норми закону. Особливу увагу було приділено питанням відповідальності за порушення закону та вчинення корупційного злочину.

При підведенні підсумків засідання (протокол № 10 від 24.02.21 р.) було вирішено:

1. Всі викладачі кафедри мають дотримуватися норм професійної етики відповідно до Кодексу честі ТДАТУ та Антикорупційної програми ТДАТУ.
  2. НПП кафедри мають строго дотримуватися вимог Закону України «Про запобігання корупції» (2017р.), в частині декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру суб’єктами декларування.
  3. Дотримуватися обмежень визначених чинним законодавством щодо отримання подарунків.
  4. З метою підвищення інформованості всі викладачі кафедри на офіційному сайті МОН мають постійно ознайомлюються з новітньою нормативно-правовою базою із зазначених питань, щодо відповідальності згідно з чинним законодавством за протиправні дії, пов’язані з корупцією, хабарництвом та зловживанням посадовим становищем.
  5. Куратори організовують проведення тематичних бесід на кураторських годинах щодо академічної доброчесності всіх учасників освітнього процесу.

Кирило САМОЙЧУК

завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика