27 вересня 2019 р. відбулось розширене засідання науково-технічної ради НДІ МЗПУ ТДАТУ та кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, присвячене розгляду дисертації к.т.н. Дідура В.В. на здобуття наукового ступеню доктора технічних наук за темою “Механіко-технологічні основи глибокої переробки насіння рицини в умовах малотоннажного підприємства” (науковий консультант д.т.н., проф., член.-кор. НААН України Кюрчев В. М).

Рецензентами дисертаційної роботи виступили д.т.н. Журавель Д.П., професор кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» д.т.н. Леженкін О.М., професор кафедри “Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. професора В.М. Найдиша” та д.т.н. Назаренко І.П., професор, декан факультету електроенергетики та комп’ютерних технологій.

За результатами розгляду дисертаційної роботи члени науково-технічної ради рекомендували до захисту у спеціалізованій вченій раді після доопрацювання.

Побажаємо Дідуру Віктору Володимировичу успішного захисту дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук у найближчий час!

Снимок

Інформаоційний супровід: к.т.н., доцент Віра Тарасенко