З нагоди відзначення професійного свята всіх освітян ректор ТДАТУ д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України  Кюрчев Володимир Миколайович привітав колектив університету і нагородив  колективи та завідувачів кафедр, які зайняли перші місця у рейтингу кафедр за результатами 2018-2019 навчального року.

Колектив кафедри обладнання переробних і харчових виробництв вітає свого завідувача – доктора технічних наук, доцента Самойчука Кирила Олеговича з нагородою почесною грамотою від ректора університета за значнідосягнення в реалізації державної політики в галузі науки та освіти, вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня працівників освіти.

Бажаємо Кирилу Олеговичу гарного настрою, непохитного оптимізму, невичерпної енергії та подальших успіхів у професійній діяльності! Нехай і надалі любов до обраної справи надихає Вас на невтомну працю і блискучі творчі ідеї!

Інформаоційний супровід: к.т.н., доцент Надія Паляничка