Освітня програма – це документ, що визначає вимоги до рівня освіти студентів, перелік навчальних дисциплін і логічну послідовність їх вивчення, кількість кредитів ЄКТС, а також очікувані результати навчання (компетентності), якими повинен оволодіти здобувач вищої освіти. Освітній процес у закладі вищої освіти об’єднує різні напрямки, а саме навчальну роботу, виховну та наукову, які реалізуються під час навчання за освітньо-професійною програмою.

Для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти гарант ОПП «Галузеве машинобудування» доцент Вадим ОЛЕКСІЄНКО провів презентацію Освітньої програми 133 «Галузеве машинобудування».

Гарант ОПП розповів присутнім про ососбливості освітньої програми, мету, освітні компоненти, які  сприяють формуванню загальних та фахових компетентностей, а також допомагають досягти програмних результатів навчання. Освітня програма орієнтована на спеціальну підготовку конкурентноспроможних фахівців, здатних розв’язувати складні задачі і проблеми галузевого машинобудування.

Гарант наголосив на важливості формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти, яку вони реалізують протягом навчання в університеті та звернула увагу на нові підходи до впровадження студентоцентрованого навчання в освітній процес.