Незважаючи на важкі часи, кафедра ОПХВ ТДАТУ проводить онлайн профорієнтаційні заходи для інформування майбутніх випускників про спеціальності нашого університету та умови вступу до вищів України.

Так, 3 травня була проведена зустріч з учнями 11 класів Іванівського професійного ліцею та шкіл м. Василівка та Василівського району. Випускники дізналися про : – переваги навчання в Таврійському університеті, – правила вступу до закладів вищої освіти України та змогли задати прямі питання нашим фахівцям про особливості вступної кампанії 2023 року. З доповідями, крім зав. кафедрою ОПХВ Кирила Самойчука, виступали Юлія Пащенко та Іван Чижиков. Сподіваємось зустрітись з присутніми на зустрічі в нашому університеті під час вступною кампанії.

.

Кирило САМОЙЧУК