24 вересня в рамках  проведення профорієнтаційної роботи в Бердянському коледжі ТДАТУ викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика організований і проведений профорієнтаційний захід для студентів випускного курсу спеціальності  133 – Галузеве машинобудування. Від кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика в заході приймали участь завідувач кафедри Самойчук Кирило Олегович та доцент Петриченко Сергій Володимирович.

Кирило Олегович ознайомив майбутніх молодших спеціалістів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про можливості проходження закордонних практик та дуальної форми освіти, особливості вступної компанії 2021 року. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали.

Колектив кафедри висловлює подяку директору коледжу Шишкіній Галині Валентинівні та завідувачу механіко-технологічного відділення Єлізаровій Зої Іванівні за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Інформаційний супровід: к.т.н., доц. Петриченко С.В.