10 вересня 2019 р. представники ТДАТУ імені Дмитра Моторного від кафедри маркетингу доц. Нехай Вікторія Василівна та від кафедри ОПХВ імені проф. Ф.Ю. Ялпачика доц. Тарасенко Віра Григорівна відвідали батьківські збори учнів випускних класів НВК №16.
Надана інформація щодо умов вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про підготовчі курси до здачі ЗНО, проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників.
Бесіда відбулася у дружній атмосфері. Батьки учнів 11 класів проінформовані про можливість відвідати День відкритих дверей, всі бажаючі отримали профорієнтаційні матеріали.
Снимок
20190910_163636Інформаційний супровід: доц. каф. ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Тарасенко В.Г