Шановні колеги, студенти, випускники та співробітники енергетичної галузі!

Колектив кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика щиро вітає з професійним святом. Бажаємо вам міцного і надійного здоров’я, успіхів на виробництві, радості від втілення всіх світлих і теплих надій! Ви заряджаєте енергією кожну оселю, кожне свято, тож нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом та енергією щирих привітань!

Важко переоцінити значення роботи енергетиків, завдяки якій  створюється одне з найнеобхідніших благ – світло, що забезпечує комфорт у будинках, школах, лікарнях, офісах, на підприємствах. Своєю невтомною працею і талантом вони впроваджують в експлуатацію енергозберігаючі та екологічно безпечні енергосистеми, створюють розвинутий і потужний комплекс, що переконливо свідчить про високий потенціал енергетичної  галузі України.

Зі святом вас!

Кирило САМОЙЧУК