На кафедрі ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика регулярно проходять стажування викладачі коледжів, під час якого відбувається поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь, набуття особами, які проходять стажування досвіду виконання завдань та обов’язків з певної спеціальності.

Згідно з Наказом ректора ТДАТУ від 26.11.2020 р. №1634-ІПК на кафедру ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика були прийняті викладачі ДВНЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж»: Соловєй С. І. (за дисципліною «Холодильно-компресорні установки»), Журавльова Н.О. (за дисципліною «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин») та Червенко Н.В. (за дисципліною «Монтаж, експлуатація і ремонт холодильних машин»).

Керівником стажування від університету призначена доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Тарасенко В.Г. Стажування проходило з 30.11.2020 по 11.12.2020 р. По закінченню терміну стажування викладачі коледжу представили випускні роботи, які виконані на високому рівні підготовки і отримали відмінні оцінки.

Віра Тарасенко

доцент кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю.Ялпачика