Відповідно до навчального плану ТДАТУ та відповідного наказу з 22.01.2024 розпочалась переддипломна практика та підготовку до складання державної атестації здобувачів вищої освіти 2М курсу спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» ОПП «Галузеве машинобудування» механіко-технологічного факультету. Протягом 5 тижнів здобувачі вищої освіти мають провести наукові дослідження, здійснити обробку та представлення отриманих результатів, оцінити економічну ефективність запропонованих заходів по проектуванню або вдосконаленню технологічної лінії переробки харчової продукції. Переддипломна практика триватиме до 24.02.2024р, завершиться захистом звітів та кваліфікаційної роботи за відповідними вимогами професійного стандарту. Колектив кафедри ОПХВ бажає здобувачам успіхів і наснаги в виконанні та оформленні кваліфікаційної роботи та її подальшому захисті!

Завідувач каф. ОПХВ
ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика Кирило САМОЙЧУК