Шановні викладачі, співробітники, здобувачі вищої освіти, аспіранти та випускники Таврійського ДАТУ! Від щирого серця вітаємо Вас із 90-річчям від дня заснування університету!

Протягом усієї своєї історії університет безупинно удосконалювався і ріс, повсякчас йдучи в ногу з часом. Він завжди славився своїми досягненнями, освітянськими традиціями, якістю навчання, співпрацею із зарубіжними організаціями та закладами вищої освіти. ”.

Тож і не дивно, що сьогодні – це провідний заклад вищої освіти Півдня України.
Бажаємо всій нашій дружній родині ТДАТУ миру, міцного здоров’я, творчих успіхів, наснаги до нових звершень, розвитку та процвітання на довгі роки!”.

Фотография

Кирило САМОЙЧУК