Шановна Олександра Олександрівна! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колега! Сьогодні у вас День Народження, і з цього приводу привітати вас хоче весь наш дружний і згуртований колектив! Хочемо вам висловити глибоку пошану за внесок в життя університету і подякувати за вашу працьовитість! Бажаємо професійних злетів та успіхів, особистісного росту і розвитку, сімейного благополуччя і виконання задуманих ідей! Щастя особистого, любові взаємної, успіхів і мирного неба над вашою родиною!

Так само, хочемо побажати райдужного сплеску емоцій, порядку у всіх справах і задумах, неймовірного везіння, великих успіхів, здобутків мети і чудового настрою! Яскравих, світлих, щасливих вам подій! Чудового настрою, успішної роботи та нових досягнень на благо розвитку нашого університету! Нехай ваша праця і старання гідно будуть оцінені керівництвом та студентами! З Днем Народження, шановна!

Фотография

Колектив кафедри ОПХВ ім. Ф.Ю. Ялпачика