Відповідно до Положення про порядок та умови здійснення вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного 12 листопада 2022 року на кафедрі обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика відбулась онлайн-презентація вибіркових навчальних дисциплін для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».

Модератором був гарант ОПП «Галузеве машинобудування», доктор технічних наук, професор Кирило САМОЙЧУК.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» заклад освіти має забезпечувати формування індивідуальної освітньої траєкторії для здобувачів. Індивідуальна освітня траєкторія – це персональний шлях реалізації особистісного потенціалу студента, що формується з урахуванням його здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду.

Після закінчення презентації здобувачам вищої освіти запропонували пройти опитування для визначення вибіркових дисциплін та сформувати свою індивідуальну освітню траєкторію й власне майбутню професію, що відповідатиме прагненням і переконанням майбутнього фахівця.

photo_2023-03-14_11-54-31