12 листопада 2022 року відбувся важливий етап у освітньому процесі здобувачів вищої освіти освітнього рівня «Магістр» спеціальності «Галузеве машинобудування».

На зібранні зі студентами, яка була проведена в ZOOM, була доведена інформація з важливого важеля впливу здобувачів на освітній процес та формування власної освітньої траєкторії – вибір дисциплін вибіркового блоку освітньої програми «Галузеве машинобудування». Представлена анкета з вибіркових дисциплін, надані посилання на опис та силабуси вибіркових дисциплін, методика заповнення анкети та причини можливих помилок при її заповненні.

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика