За результатами наукової роботи здобувачів вищої освіти ТДАТУ в галузі обладнання, процесів, енергетики, автоматизації, моделювання, обслуговування та ремонтних робіт переробних і харчових виробництв та переробки сільськогосподарської продукції.

Опубліковані результати в щорічному збірнику наукових праць магістрантів та студентів, за випуск якого відповідальна кафедра ОПХВ імені проф. Ф.Ю. Ялпачика. В збірнику представлено 87 публікацій не тільки з нашого університету, але й  Національного університету біоресурсів і природокористування України,  Державного біотехнологічного університету, Подільського державного  аграрно-технічного університету.

Публікація результатів наукової роботи здобувачів має підвищену актуальність для тих, хто захищає свої дипломні роботи, зокрема для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ТДАТУ спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» та 208 «Агроінженерія».

Збірник наукових праць магістрантів та студентів ТДАТУ

Збірник друкується за рішенням Ради механіко-технологічного факультету ТДАТУ 1 лютого 2022 р.

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика