Створена на базі кафедри ХТтаГРС громадська організація «Інтеркультурне гастрономічне коло» багато уваги приділяє організації гастрономічних заходів, відтворенню кулінарних звичаїв та обрядів різних народів тощо.

Кафедра ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, яка є постійним партнером кафедри ХТтаГРС, активно бере участь у заходах ГО  «Інтеркультурне гастрономічне коло», внаслідок чого викладачі кафедри – завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Кирило Самойчук та доценти кафедри Сергій Петриченко і Віра Тарасенко стали членами цієї славетної громадської організації.

Велика подяка Олесі Петрівні Прісс, яка є ініціатором спільних проектів наших кафедр, які мають на меті забезпечити високий рівень підготовки фахівців для харчової промисловості.

Віра Тарасенко, доцент кафедри  ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика