yyty (1)Вітаю, абітурієнте!

Мене звати Кирило Кузьмін. Я студент випускного курсу ТДАТУ ім. Д. Моторного. Навчаюсь за спеціальністю «Галузеве машинобудування» на механіко-технологічному факультеті.
Від початку вступу до університету, я знав про перспективність напряму інженерії, особливо пов’язаної з харчовими технологіями. Це можливість легко знайти роботу та високу зарплатню таких фахівців зі знаннями комп’ютерних технологій. До того ж я мав досвід у конструюванні та кресленні, тож обирати професію було легкою задачею. З часом я переконався, що всі переваги цієї спеціальності виправдовуються на всі 100%. Завдяки моїм старанням та цікавим і професійним викладачам університету, для себе я вивчив багато технологічних процесів, та дисциплін профільного спрямування інженерії, за допомогою компʼютерних систем проектування і став головою студентської ради з наукових робіт у ТДАТУ.
Завдяки університету я багато подорожував до різних міст країни, де приймав участь у конференціях, олімпіадах, наукових конкурсах та зустрічах міжнародного формату. За час навчання на спеціальності я зміг отримати: Стипендію Президента, Стипендію мера міста, Стипендію обласних рад і інші. Я впевнений, що всі бажаючі мають змогу пройти цей шлях та отримати навіть кращий результат, навчаючись на спеціальності «Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв».
Завдяки високому попиту на цю спеціальність, кожен має можливість пройти закордонну практику та заробити суттєві гроші. Було дуже цікаво побачити щось більш масштабніше – це допомагає у моїй самореалізації та нових проектах у моєму житті.

Обирай успішне майбутнє – ставай нашим студентом!