Протягом літніх канікул студенти ТДАТУ мають можливість проходити виробничу практику за кордоном завдяки співпраці відділу міжнародних зв’язків з провідними закордонними аграрними підприємствами.

Так, студенти 21 МБ ГМ гр. Богатирьов І. О. та Помазан А С. проходили виробничу практику з 15 червня по 24 липня 2020 р. на фермі “Erdbeerhof Glantz”, що знаходиться в місті Делінгсдорф в Німеччині. “Erdbeerhof Glantz” є сімейним бізнесом, який був заснований в 1961 році Гюнтером Гланцом в Делінгсдорфі недалеко від Гамбурга. З 1972 року компанією керує його син Енно Гланц. Це підприємство разом з підприємством у Вішендорфі займається вирощуванням, збиранням та первинним зберіганням ягід полуниці.

Виробнича практика за кордоном дає можливість поглибити професійні навики у сфері сільського господарства, покращити рівень володіння іноземною мовою, отримати досвід міжкультурного спілкування. Після повернення із закордонної практики студенти захистили звіти про проходження практики.

Віра Тарасенко,

доцент кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю.Ялпачика