14.04.2021р. на кафедрі Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика відбулося засідання робочої групи спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» третього освітнього рівня вищої освіти «Доктор філософії» ТДАТУ. На зустрічі були присутні гарант ОНП «Галузеве машинобудування» д.т.н., проф. Мілько Д.О., члени робочої групи д.т.н., проф. Самойчук К.О., к.т.н., доц. Верхоланцева В.О. Секретар – к.т.н., доц.. Олексієнко В.О. і здобувач Самохвал В.А. Слухали доповідь гаранта ОНП щодо пропозиції Ради молодих вчених до проекту освітньо-наукової програми «Галузеве машинобудування» третього рівня вищої освіти. Зокрема, об’єднати дисципліни «Методика планування експерименту» та «Методологія наукових досліджень» у дисципліну з назвою «Методологія наукових досліджень машинобудівної галузі та організація підготовки дисертаційної роботи» та перенести її на перший семестр у зв’язку з необхідністю знань із вищезазначених освітніх компонент під час проведення дисертаційних досліджень. В результаті обгорнень пропозиції були ухвалені.

изображение_viber_2022-02-08_11-42-52-695

Кирило САМОЙЧУК