Освітньо-професійна програма — система освітніх компонентів на відповідному рівні вищої освіти в межах спеціальності, що визначає вимоги до рівня освіти осіб, які можуть розпочати навчання за цією програмою, перелік навчальних дисциплін і логічну послідовність їх вивчення, кількість кредитів Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, необхідних для виконання цієї програми, а також очікувані результати навчання (компетентності), якими повинен оволодіти здобувач відповідного ступеня вищої освіти. Освітній процес у закладі вищої освіти об’єднує різні напрямки, а саме навчальну роботу, виховну та наукову, які реалізуються під час навчання за освітньо-професійною програмою.

Гарант ОПП «Галузеве машинобудування» завідувач кафедри ОПХВ ім. професора Ф.Ю. Ялпачика, доктор технічних наук Кирило САМОЙЧУК представив здобувачам вищої освіти основні позиції та положення висвітлені у освітній програмі, структурно-логічну схему освітніх компонент, специфіку та особливості програми у відповідності до вимог стандарту вищої освіти. Освітня програма орієнтована на спеціальну підготовку конкурентноспроможних фахівців, здатних розв’язувати складні задачі і проблеми галузевого машинобудування.

Гарант наголосив на важливості формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти, яку вони реалізують протягом навчання в університеті та звернув увагу на нові підходи до впровадження студентоцентрованого навчання в освітній процес.

snymok-279-e1576655752585