6 квітня 2021 р. було проведене відкрите лекційне заняття за темою: «Осадження в полі відцентрових сил» з навчальної дисципліни «Процеси і апарати» доцентом кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, к.т.н. Тарасенко В.Г.

В межах тематики відкритої лекції лектором було висвітлено основні положення процесу осадження і центрифугування сумішей в харчових  виробництвах, надана загальна характеристика технічним прийомам для створення поля відцентрових сил, надана класифікація центрифуг, проаналізовані схеми машин і апаратів, які використовуються в переробних і харчових виробництвах.

На занятті були присутні завідувач та викладачі кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика. Лектором було підібрано цікавий науковий і практичний матеріал, який дозволив зберегти стійку увагу студентів протягом усього заняття. Слід відзначити, що проведена лекція носила науково-проблемний характер і викликала жвавий інтерес як у студентів, так і у викладачів кафедри.

Під час обговорення відкритої лекції доцента Тарасенко В.Г.  викладачі кафедри дійшли до спільного висновку, що мета лекції – досягнута, лекція проведена на високому науково-методичному рівні та відповідає сучасним вимогам вищої школи.

Віра ТАРАСЕНКО,

доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика