19.10.2020 р. в аудиторії 8.301 кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика відбулось засідання наукового гуртку «Дослідження процесу об’ємного формування продуктів» під керівництвом доцентів Бойка В. С. і Тарасенко В. Г.

До роботи наукового гуртка були залучені студенти, які виявили зацікавленість до науково-дослідної роботи. Під час роботи гуртка основним завданням є вивчення студентами дисципліни «Процеси і апарати» та надбання навичок наукової роботи.

Робота гуртка відбувалась згідно плану, затвердженим завідувачем кафедри. У вересні перед студентами-членами наукового гуртка проаналізовано існуючі схеми технологічного процесу об’ємного формування продуктів. Згідно затвердженого плану у жовтні студенти вивчали елементи теорії витікання неньютоновської рідини.

Студенти жваво брали участь у науковій дискусії, разом з викладачами обговорювали теоретичні і практичні аспекти досліджуваної тематики. За результатами роботи наукового гуртка заплановано підготовка тез до студентського збірника наукових праць.

Віра Тарасенко, доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика