За кафедрою обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика закріплено 5 кураторських груп. А саме:

11 ГМ група – куратор асистент Червоткіна О.О. (староста Довбня Анна)

21 ГМ група – куратор доцент Тарасенко В.Г. (староста Андрєєв Никита)

11 СГМ група – куратор доцент Паляничка Н.О. (староста Єлізаров Дмитро)

11 МБ ГМ група – куратор доцент Петриченко С.В. ( староста Тішин Владислав)

21 МБ ГМ група – куратор доцент Олексієнко В.О. ( староста Тетервак Ілля)

1). Кураторами груп щотижнево в середу проводилися кураторські години. Враховуючи епідеміологічну ситуацію в регіоні вони проводилися аудиторно та у формі онлайн-конференцій на базі платформи Zoom. Тематика кураторських годин визначалась згідно плану роботи кураторів кафедри, затвердженому на початку семестру та містила наступні аспекти: організація навчання в університеті, та на факультеті, дотримання норм і правил академічної доброчесності, патріотичне виховання молоді, запобігання поширення COVID-19 та вакцинація.

2). Крім цього кураторами груп постійно проводилися виховні заходи з відстаючими студентами та студентами, які пропускають заняття.

3). Перелік заходів, що були проведені на кураторських годинах:

1. Проведення вступного інструктажу з техніки безпеки.
  2. Академічна доброчесність –запорука якісної освіти.
  3. Обговорення «Кодексу честі» ТДАТУ імені Дмитра Моторного.
  4. Розвиток особистих та професійних компетенцій через самоосвіту
  5. Тематичні заходи, присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва
  6. Заходи присвячені Дню визволення міста Мелітополь
  7. Заходи присвячені Дню писемності і мови. Важливість функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя.
  8. Тематичні заходи, присвячені Міжнародному Дню студента, історія свята.
  9. Заходи присвячені Дню боротьби проти насилля над жінками.
  10. Обговорення питань якості освіти, доброчесності та студентоцентрованого навчання.
  11. Обговорення питань підготовки до ПМК та аналіз їх результатів

4). Студенти кураторських груп приймають активну участь в загально-кафедральних, загально-факультетських і загально-університетських заходах:

11 ГМ група:

1). Довбня Анна, староста групи, голова організаційного сектору студентської ради механіко-технологічного факультету.

Анна приймала активну участь у міських та університетських заходах.

2). Меркулов Дмитро член спортивного сектору студентської ради механіко-технологічного факультету. Активний учасник міських та університетських заходів.

3). Назаренко Юлія член наукового сектору студентської ради механіко-технологічного факультету. Активна учасниця міських та університетських заходів.

4). Вовк Дар’я член інформаційного сектору студентської ради механіко-технологічного факультету. Активна учасниця міських та університетських заходів.

5). Кирпатенко Анастасія приймала активну участь в змаганнях з волейболу.

21 ГМ група

• Андрєєв Никита заступник голови студентської ради механіко-технологічного факультету, голова культурно-масового сектору, голова студентського Козачого куреня. Активний учасник міських та університетських заходів.
  • Драголов Єгор заступник голови студентської ради університету з міжнародних питань та інформаційного забезпечення. Активний учасник міських та університетських заходів.
  • Рош Вадим член інформаційного сектору студентської ради механіко-технологічного факультету, член культурно-масового сектору студентської ради університету. Активний учасник міських та університетських заходів.
  • Іванов Данило член Web-сектору студентської ради механіко-технологічного факультету, член культурно-масового сектору студентської ради університету. Активний учасник міських та університетських заходів.

11 СГМ група

1). Єлізаров Дмитро – староста групи, написання тез доповідей. Активний учасник університетських заходів.

2) Генчев Максим – член спортивного сектору студентської ради механіко-технологічного факультету. Активний учасник міських та університетських заходів.

11 МБГМ група

• Вилущак Іван – написання наукової роботи та тез доповідей.
  • Водяницький Іван – написання наукової роботи та тез доповідей.
  • Ганзін Віталій – написання наукової роботи та тез доповідей.
  • Мацулевич Юлія – написання наукової роботи та тез доповідей.
  • Савісько Артем – написання наукової роботи та тез доповідей.
  • Тішин Владислав – староста групи, написання наукової роботи та тез доповідей. Активний учасник міських та університетських заходів.

21 МБГМ

• Мехтієва Сабіна – написання наукової роботи та тез доповідей. Активна учасниця міських та університетських заходів.

Надія ПАЛЯНИЧКА

куратор 11СГМ групи