У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного 2 жовтня 2020 року відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівника освіти. Урочистості проводились на свіжому повітрі, на арт-майданчику біля Центру культури і дозвілля з дотриманням усіх санітарних вимог. Співробітники кафедри ТСС АПК прийняли активну участь в святковому заході.

Від імені ректора колектив університету привітав перший проректор, професор Олександр Скляр. Від імені народного депутата Сергія Мінька та секретаря міськради Романа Романова, науково-педагогічний колектив ТДАТУ привітав заступник міського голови, професор Сергій Прийма.

У цей день наказом ректора, Заслуженого працівника освіти, доктора технічних наук, професора Володимира Кюрчева, були відзначені кращі кафедри, підрозділи і викладачі університету.

За результатами конкурсу-огляду серед колективів університету «Кращий за професією» були визнані:

• навчальної роботи – кафедра обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика;
  • з наукової і міжнародної діяльності – кафедра машиновикористання в землеробстві;
  • з організаційної роботикафедра технічного сервісу та систем в АПК;
  • з виховної роботи – кафедра фізичного виховання і спорту;
  • з профорієнтаційної роботи – кафедра технології конструкційних матеріалів.
  • колектив робітників цеху з виробництва меблів. (детальніше…)

Вітаємо колектив кафедри та бажаємо натхнення і подальших перемог!!!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська