вступна кампанія 201911 липня в Україні розпочалась вступна кампанія 2019-20 навчальних років! Приймальна комісія ТДАТУ ім. Дмитра Моторного також розпочала вступну кампанію.

Кафедра технічного сервісу та систем в АПК запрошує абітурієнтів до вступу в Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного!

На сьогоднішній день ТДАТУ – провідний вищий навчальний заклад розташований на південному сході України, який динамічно розвивається. В сучасних умовах наш ТДАТУ продовжує свої славні традиції та активно впроваджує сучасні методики і технології згідно європейських та світових стандартів в навчальний процес.

На п’яти факультетах ТДАТУ здійснюється підготовка фахівців за 20-а спеціальностями.

tss-apk-zaproshuje-abiturijentiv-do-vstupu-v-tdatu-2019-1

Згідно консолідованого рейтингу університетів України 2019 ТДАТУ ім. Дмитра Моторного посідає впевнену третю сходинку серед університетів Запорізької області та шосту серед аграрних вищих навчальних закладів України.

Детальна інформація для абітурієнтів за посиланням: Вступна кампанія 2019/2020