vzajemozaminnist-standartyzacija-ta-tehnichni-vymirjuvannja-navchalno-metodychnyj-posibnykСамостійна робота студента – це самостійна діяльність студента, яку науково-педагогічний працівник планує разом зі студентом, але виконує її учень за завданнями та під методичним керівництвом і контролем керівника без його прямої участі.

Згідно з Положенням “Про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах”, самостійна робота студента є основним засобом оволодіння навчальним матеріалом у час, вільний від обов’язкових навчальних завдань. Самостійна робота студентів сприяє підвищенню якості освіти, тому на кафедрі технічного сервісу та систем в АПК авторським колективом в складі: Паніної В.В., В’юник О.В., Дашивець Г.І., Журавля Д.П. надруковано навчально-методичний посібник до лабораторного практикуму для самостіної роботи «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання».

Рекомендовано до друку рішенням вченої ради механіко-технологічного факультету Таврійського державного арготехнолоічного університету імені Дмитра Моторного.

Рецензентами виступили:

І.С. Сірий кандидат технічних наук, професор кафедри технічного сервісу та систем АПК Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

Т.С. Чорна кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання в землеробстві Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Навчально-методичний посібник до лабораторного практикуму для самостійної роботи з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» має на меті поліпшення якості освіти та умов самостійної підготовки для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 208 «Агроінженерія». Ознайомлення студентів з засобами та методами вимірювання, метрологічними характеристиками вимірювальних приладів, які використовуються при технічному сервісі в АПК.