Професором Дмитром Павловичем Журавлем на кафедрі ТСС АПК 29 листопада була проведена олімпіада на тему: «Гідростатика і Гідродинаміка» з дисципліни Гідравліка для студентів 21 ЕЕ групи факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

Завдання виконувались учасниками у два етапи: І-ий – розв’язування задач за тематикою олімпіади; ІІ-ий – відповіді на тести.

Призові місця визначилися та були занесені в протокол олімпіади, переможці одержали додаткові бали до свого загального рейтингу з дисципліни Гідравліка – 20, 15 і 10 балів відповідно, а кожен учасник нижче третього місця – 5 заохочувальних балів.

В результаті перевірки виконаних завдань згідно інформаційної довідки: студентка Чепак А.М. посіла 1-е місце, 2-е місце зайняла студентка Данилевич В.Р., а 3-е  отримав Стойков В.М.  (читати детальніше…)