16 квітня 2019 року на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» згідно затвердженого плану к.т.н., доц. Болтянською Н.І. була проведена олімпіада з дисципліни «Машиновикористання техніки в тваринництві» на тему: «Сучасне тваринництво – цікаве та захоплююче». В заході прийняли участь 28 магістрів механіко-технологічного факультету першого року навчання.

Олімпіада проводилась три етапи. Переможцями олімпіади стали студенти, які набрали максимальну кількість балів в сумі. За успішну участь у олімпіаді переможці отримали додаткові бали з дисципліни «Машиновикористання техніки в тваринництві» до свого загального рейтингу: І-е місце поділили студенти 14МБАІ та 15МБАІ груп Малюга В.В., Стоянова А.В. та Царан О.М. та отримали по 15 балів. За участь у олімпіаді всі учасники отримали по 5 заохочувальних балів до свого рейтингу з дисципліни (детальніше…).