mnpk-11.04.18-nіzhin11 квітня 2019 року за ініціативи відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут» (м. Ніжин) та Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) проводилась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання розвитку аграрної науки в Україні».

Метою конференції був пошук рішень з актуальних проблем збалансованого природокористування та поширення наукових теоретичних і практичних знань серед учених, викладачів, студентів, аспірантів, докторантів та зацікавлених осіб.

Напрями роботи конференції були наступні: 1. Наукові та освітні аспекти розвитку сучасного сільського господарства. 2. Сучасні тенденції використання технологій та техніки для виробництва продукції АПК. 3. Новітні електротехнології в агропромисловому виробництві. 4. Актуальні питання охорони праці в агропромисловому виробництві. Активну участь в роботі конференції прийняли співробітники кафедри технічного сервісу та систем в АПК к.т.н., доц. Наталія Іванівна Болтянська та технік Артем Станіславович Комар.