З 4-го по 5-те квітня в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбувся XV Міжнародний форум «Молодь і сільськогосподарська техніка у XXI сторіччі», в якому приймали участь студенти з різних країн світу.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного на міжнародному заході представили студенти механіко-технологічного факультету Нестеровський М.В. (керівник: доц. Паніна В.В., кафедра ТСС в АПК) і Бублік А.Д. (керівник: проф. Журавель Д.П.кафедра ТСС в АПК) з доповідями «Вибір способу відновлення грунтообробних  робочих органів по багатокритеріальній оцінці відстані до цілі» та «Обгрунтування методу та розробка обладнання для котролю зносу пар тертя» відповідно (детальніше…).