Сучасне виробництво розвивається в умовах науково-технічної революції. Важлива роль належить науці, яка стає безпосередньо продуктивною силою. В умовах розвинутого суспільного поділу праці виробництво складається з великої сукупності різних спеціалізованих галузей.

Модернізація виробництва на інноваційній основі стає обов’язковою умовою підтримання високого рівня конкурентоспроможності інноваційної продукції. Вона передбачає використання у виробництві новітніх машин та обладнання для підвищення якості кінцевого продукту.

Результативність дослідження значною мірою визначається ступенем реалізації його результатів, тобто впровадженням. Впровадження результатів завершених наукових досліджень – заключний етап науководослідної роботи.

Впровадження – це передача замовнику наукової продукції  у зручній для реалізації та практичного використання формі, що забезпечує техніко-економічний ефект. Результати досліджень перетворюються на продукт лише з моменту їхнього споживання замовником.

В рамках договору про співпрацю між товариством з обмеженою відповідальністю «СВАГ-КОТЛИ» та Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного від 25.02.2020 року (відповідальні виконавці д.т.н., проф. Дмитро ЖУРАВЕЛЬ та ст. викл. Костянтин ПЕТРЕНКО) отримано Акт впровадження у виробництво гідравлічної системи приводу насоса оприскувача «Туман 2М».

Професор кафедри ТСС АПК Дмитро Журавель