24 квітня 2020 року на кафедрі «Маркетинг» д.е.н., доц. Нехай Вікторією Василівною було проведено планову відкриту лекцію з дисципліни: «Товарна інноваційна політика» на тему: «Фірмовий стиль нового товару». Лекція проводилась за допомогою он-лайн сервісу-платформи Zoom. На лекції були присутні викладачі кафедри «Маркетинг», здобувачі вищої освіти груп 11МБ МК, 11МБ ПТ, 11ФБ 075 «Маркетинг», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Також було запрошено начальника НМЦ Болтянську Н.І.

Після проведення заняття відбулось його обговорення і було визнано, що лекція була проведена на високому рівні. Здобувачі вищої освіти прийняли активну участь в обговоренні актуальних на даний час питань. Переважна більшість з них зазначили, що проведення таких лекцій це новий і цікавий досвід (детальніше…).

Начальник НМЦ Болтянська Н.І.