spivrobitnyky-tss-apk-uchast-v-15-mnpk-obuhovski-chytannjaСпівробітники кафедри к.т.н., доцент Болтянська Н.І. та технік І категорії Комар А.С. прийняли участь в XV міжнародній науково-практичній конференції «ОБУХОВСЬКІ ЧИТАННЯ» (програма конференції), яка проводилась в м. Київ на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з нагоди 94-ї річниці від дня народження доктора технічних наук, професора, академіка АН ВШ України, Обухової Віолетти Сергіївни. На конференції були представлені доповіді науково-педагогічних працівників, наукових співробітників, аспірантів і докторантів. За результатами роботи конференції було випущено збірник матеріалів конференції, куди увійшли доповіді і співробітників кафедри ТСС АПК.