У Мелітополі 25 вересня відбулось святкування 237-ї річниці заснування міста. У цьому році на свято в Мелітополь приїхали голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, екс-губернатор і колишній голова облради Григорій Самардак, голова Запорізької облради Олена Жук. В цей день на центральних вулицях проходила виставка. Традиційно основні локації свята розгорнулися на пр. Б. Хмельницького, вул. Героїв України та в центральному парку. Кожна організація дивувала відвідувачів оригінальністю презентації своїх досягнень.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного щорічно бере активну участь у святкуванні Дня міста. Не став виключенням і цей рік. 25 вересня викладачі і здобувачі вищої освіти нашого університету продемонстрували гостям свої надбання і досягнення.

Активну участь у проведенні 237-ї річниці заснування міста Мелітополя в рамках виставки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прийняли співробітники кафедри ТСС АПК. (Детальніше...)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська