В рамках співпраці промислових підприємств з закладами вищої освіти, які готують фахівців для аграрного сектора, та з метою впровадження дуального навчання студентів, 30 жовтня 2019 року до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітали представники ПАО «Торговий Дім Гідросила» м. Кропивницький на чолі з директором з маркетингу Демец Ю.Г. та менеджером з маркетингу Куніциним В.В. Вони представили цікаву презентацію продукції, що випускається під ТМ «Гідросила» та приклади її застосування в сільському господарстві. Студенти зацікавились питаннями проходження практики та дуального навчання.

Гостей зустрічали проректор з науково-педагогічної роботи ТДАТУ к.т.н., доцент Ломейко О.П. та декан механіко-технологічного факультету д.т.н., професор Кюрчев С.В. викладачі та співробітники механіко-технологічного факультету. Гостям була організована екскурсія кафедрами університету. Вони відвідали лабораторії та ознайомились з матеріально-технічною базою кафедр МСТТ, СГМ, ТСС АПК.