9 листопада в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась щорічна конференція «Сучасне бджільництво». Вона проходила за фінансової підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. На конференції були присутні понад 150 пасічників з різних куточків України.

На початку конференції до її учасників звернулись перший проректор ТДАТУ Скляр О.Г. та організатор ЗОГО ЗІКЦ «Агро-Таврія» Геннадій Подшивалов. Взяв участь у роботі конференції «Сучасне бджільництво-2019» і професор ТДАТУ, заступник міського голови, Сергій Прийма. Від імені народного депутата України Сергія Мінько він привітав учасників заходу та побажав успішного розвитку. Активну участь в проведенні конференції прийняли і співробітники кафедри ТСС АПК.