Масниця – одне з найдавніших народних свят слов’янських народів – в 2021 році початок припав на 8 березня. Млинцевий або сирний тиждень, як ще називають Масляну, тривав до 14 березня – саме на цей день припадає саме свято, що символізує проводи зими і зустріч весни.

У той же час свято Масляної наповнений веселощами. Люди ходять один до одного в гості і масово випікають млинці, які, до речі, вважаються символом багатства – чим більше млинців буде випечено на Масляну, тим більше грошей прийде в будинок. Головним символом Масниці є млинці зі всілякими начинками.

Враховуючи значимість цього свята для нашого народу, Таврійський державний агротехнологічний університет та механіко-технологічний факультет не змогли не відзначити Масляну разом з містянами. Тому в останній день свята прийняли активну участь у ньому – пекли млинці з різними начинками, готували смачний чай, каву та глінтвейн, а маленьких відвідувачів наших експозицій пригощали запашним попкорном.

Також необхідно відмітити активну участь студентської ради факультету в організації тематичних конкурсів та забав, тому всі відвідувачі були і ситі та отримали гарний настрій.

Ст. викл. кафедри ТСС АПК Бондар А.М.