Головною метою освітньої діяльності закладу вищої освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Досягти даної мети можна, забезпечивши високий рівень якості освіти. Створення освітнього простору, сприятливого для успішного навчання, повноцінного особистісного розвитку здобувачів освіти та інших учасників освітнього процесу, є нагальною потребою часу. Важливим компонентом освітнього простору є грамотно організоване предметне середовище – платформа для практичної реалізації особистісно-орієнтованого, компетентнісного, діяльнісного та інтегрованого підходів до організації та здійснення освітнього процесу.

З огляду на запит суспільства щодо реформування системи освіти, модернізації її змісту, впровадження інноваційних освітніх технологій, набуває актуальності забезпечення умов безпечності під час проведення занять, а також вживанні конкретних заходів щодо збереження здоров`я та життя всіх учасників освітнього процесу.

Задля забезпечення критеріїв та індикаторів оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти, наведених в «Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 січня 2019 року № 17, що стосуються освітнього середовища закладу освіти щодо забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці керівництво університету регулярно здійснює заходи щодо створення належних умов освітнього середовища.

За сприяння адміністрації університету на кафедрі ТСС АПК завершено капітальний ремонт двох навчальних аудиторій: лекційної аудиторії та комп’ютерного класу. Розвивальне предметне середовище, належним чином облаштоване відповідно до санітарно-гігієнічних і будівельних норм, технічних регламентів, наповнене сучасними засобами навчання та обладнанням згідно з чинними виробничими і освітніми стандартами, психолого-педагогічними, естетичними, техніко-ергономічними вимогами, за умови доцільного застосування комплексу інноваційних організаційно-методичних заходів забезпечить ефективність освітнього процесу, стане показником високої якості освіти.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку керівництву університету за створення сприятливих умов організації та здійснення освітнього процесу.

За дорученням колективу кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська