2 липня 2020 р. за ініціативи Дніпрорудненського індустріального коледжу, Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Приватного акціонерного товариства «Племзавод Степной», Відділу з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області та Басейнової ради річок Приазов’я в Дніпрорудненському індустріальному коледжі було проведено ХІ-ту науково-практичну  конференцію «Меліорація та водовикористання. Технології та еколого-економічні рішення в сучасних умовах господарювання», яка складалась з двох частин: наукової й практичної. Практична частина проходила на базі Приватного Акціонерного Товариства ”Племзавод Степной”

В конференції прийняли участь співробітники кафедри ТСС АПК к.т.н., доцент Болтянский Б.В. та ст. викладач Дереза С.В. з доповіддю «Відходи тваринницького виробництва та екологічна безпека». За результатами роботи конференції буде випущений Збірник матеріалів конференції (детальніше…)