Наукова конференція, це форма організації наукової діяльності, при якій дослідники представляють і обговорюють свої роботи.

Завершила роботу II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція пам’яті В.В. Овчарова «СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ» за участі науковців з Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; Науково-дослідного інституту механізації землеробства півдня України; Національного університету біоресурсів і природокористування України; Національного університету «Запорізька політехніка»; Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка; Сумського національного аграрного університету та ін.

В роботі конференції прийняв участь  д.т.н., професор Журавел Дмитро Павлович з доповіддю «ОБГРУНТУВАННЯ МЕТОДІВ СУШІННЯ НАСІННЯ СОНЯШНИКА». У матеріалах конференції викладені результати досліджень, які присвячені сучасному стану та перспективам розвитку електротехнічних систем: питанням загальної електротехніки, електромеханічних комплексів і систем, електротехнологій та електротехнологічних систем, електроенергетичних систем і систем електропостачання, комп’ютерно-інтегрованих технологій та технічних інформаційних систем.

Професор кафедри ТСС АПК Дмитро Журавель